Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na plátně, 55 x 74 cm, rámováno, signováno vpravo dole F. Gilbert. Malíř krajinář, studoval na vídeňské akademii. Působil převážně ve Vídni, známé jsou jeho obrazy architektur a krajin. Užíval řadu pseudonymů, např. F. Gilbert, J. Holmstedt, Leo Perla, L. van Howe, L. Bertini, B. Lambert atd. Autor viz TB 20/15.